Vánoční dárek, který udělá vašim blízkým radost

Pokud zase letos nemáte seznam nápadů na dárky připravený dopředu, musíte improvizovat. Pokud máte pocit, ale nejste si jistí, nahoďte udičku. Nenápadně naveďte řeč k tématu a uvidíte, zda je váš nápad dobrý a zda se setká s odezvou. Buďte všímaví a naslouchejte tomu druhému. Tak zjistíte třeba, že věčně prochladlá babička dlouho touží po elektrické ohřívací podušce, ale sama si ji nikdy nekoupí. Dědeček ztratil nůž na hříbky a tetička potřebuje vlnu na pletení pro vnoučata. Nebojte se darovat něco, co vytvoříte sami. Radost udělá třeba i vlastnoručně vyrobená jmenovka na dárku. A nezapomeňte, že vánoční atmosféru podpoří ta dokonalá vánoční výzdoba bytu.

Moment překvapení

I když dáváte peníze do obálky, pamatujte si, že alespoň malinké překvapení vždy potěší. Peníze sice potěší určitě taky, ale opravdu jsou velmi neosobní a ono těšení se na dárek je to tam. Pokud ale víte, že to je to, po čem daná osoba touží, přibalte k nim přesto alespoň maličkost. Nedržte se stále zajetých klišé, třeba, že žena tvrdí, že nechce dostat praktické dárky, jako je kuchyňský robot, nebo kávovar. Mnoho žen po nich tajně touží. Přibalte parfém pro radost a radost se zaručeně zdvojnásobí. Až tedy pověsíte na váš vánoční stromeček LED světelné řetězy a vánoční ozdobí, které doplní figurky z kolekce, dejte pod něj originální dárky kupované s láskou. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv vánoční výzdobu, víme, že bez ní to na Vánoce opravdu nejde.

Vánoční výzdoba a osvětlení

Krásnou vánoční atmosféru si tvoříme sami vlastní povznesenou náladou i vlastní fantazií. Výzdoba je pomyslnou třešničkou na dortu. Bohužel už moc často nemáme na Vánoce venku sníh a o to víc si dnes opravdu musíme vyzdobit naše obydlí vánočně sami, minimálně uvnitř, ale i venku. Zkuste si vzít na pomoc krásné světelné vánoční řetězy v provedení LED, svítící rampouchy i hvězdy a dekorace do oken. Navodí vánoční atmosféru. Dárky se v dávných dobách dávaly spíše vlastnoručně vyrobené, člověk jimi totiž dával také kousek sebe. Symbol vzájemných citů k tomu druhému, kterému se přisuzovala magická síla a pověry. Děti dostávaly červená jablka, která přinášela zdraví. Sladké perníčky značily radost i mládí a oříšky moudrost a vytrvalost. Když vybíráte a dáváte dárek z lásky a chcete, aby potěšil, nikdy nemůžete vybrat špatně.