Jak prožít o prázdninách bezva zábavu? Pořiďte si stolní fotbal

Stolní fotbálek

Stolní fotbálek

Bez nějakých skrupulí lze konstatovat, že stolní fotbal je nejoblíbenější hra na celém světě. Hraje se již sto let a na americký kontinent ji přivezli američtí vojáci během druhé světové války. Hrou se skvěle odreagujete a zapomenete na všední starosti. A to je taký důvod, proč je stolní fotbal čím dále častěji viděn v úřadech. Stolní fotbal nejen zcelí rodinu, navíc shodíte nějaká ta kila a zlepšíte své reakce. Výrobci hry s ohledem na vysokou poptávku, vyvinuli několik druhů, takže hra se stala zajímavější. Přesto je stále největší zájem o klasiku, kdy se všichni hráči pohybují ve speciálních tratích – sloty. Figurky jsou připevněné na poměrně dlouhých tyčí, které jsou umístěny přímo v hracím poli.  Cíl hry – tak jako u klasického fotbalu, nastřílet soupeři, co nejvíce branek.

Moderní stolní fotbálky  

 Stolní fotbálky se jako vše stále modernizují. Výrobci zkoušejí různé možnosti připojení figurek na speciální tyče, aby byla hra, co nejpohodlnější a ještě více vzrušující.  Stolní fotbal taktéž nese název „kicker“, podle úplně prvního výrobce fotbálků. Často se stává, že majitelé restaurací a dalších zábavních zařízení se snaží prostřednictvím této hry přilákat návštěvníky. Mimochodem, kicker je již nezávislý sport. Jak si vybrat? Zvláštní výběrová kritéria stolní fotbal, ve skutečnosti nemá. Jediná věc, které je třeba věnovat pozornost, je kvalita výrobku. Musíme se ujistit, že materiál, ze kterého je vyroben hrací stůl a hráči, nemá ostrý chemický zápach, protože tento výrobek může být nebezpečný pro zdraví dětí. To je jedna věc a druhá – stabilita. Stůl se při hře nesmí pohybovat.

Stolní fotbal za prima ceny na t-zbozi.cz

V internetovém obchodě t-zbozi.cz, který se pyšní zlatým certifikátem Heureka, ověřeno zákazníky, nabízejí stolní fotbal vyrobený z ekologicky šetrných materiálů za rozumnou cenu.  Do dvou dnů máte svou objednávku doma. Takže nezbývá než popřát příjemnou zábavu!