Designové obývací stěny

Moderní obývací pokoj

Moderní obývací pokoj

Obývací pokoj je místo, kde se většinou sejde celá rodina a užívá si společně strávené chvíle. Obývací pokoj je pro mnohé oázou klidu, kde mohou strávit příjemné chvíle odpočinkem po celodenním stresu. Symbolem obývacího pokoje nejsou pouze pohodlné pohovky a křesla, ze kterých se díváme na televizní obrazovku, symbolem každého obývacího pokoje je kvalitní obývací stěna, která tvoří celkový vzhled daného prostoru. Na trhu seženete obývací stěny do menších prostor, které je opticky zvětší, výjimku netvoří ani obývací stěny většího charakteru, které si zamilují nejen milovníci rustikálního vzhledu.

 

Vyberte si stěnu podle svého gusta!

Každá rodina vyznává jiný styl. Někdo si potrpí na dřevu, jiný zase nepohrdne moderními materiály nebo i sklem. Velké obývací stěny se hodí do větších obývacích pokojů, nabízí mnohdy několik druhů úložného prostoru i dostatek místa pro televizi a podobně. Mnoho velkých obývacích stěn doplňují ještě navíc například estetické vitríny. Velmi moderní design vaší obývací stěny dokáže vytvořit i takzvané pod svícení některých typů moderních obývacích sestav. Velké množství lidí se schyluje ke stěnám, které se skládají pouze z poliček, televizního stolku a jedné až dvou menších skříní. Tyto obývací stěny jsou vhodné zejména do menších bytových prostor, kde není možné jiné řešení. Tyto stěny ovšem zažívají v současné době velký boom, jelikož jsou nabízeny v mnoha variantách a často skvěle doladí celkový vzhled vašeho interiéru. Zakoupit se dají si s konferenčním stolkem, který je stejně designově řešený.

Teplo domova

Pokud toužíte po opravdové domácí idylce, pořiďte si obývací stěnu, kterou vám bude závidět nejedna návštěva. Možnosti jsou v tomto případě neomezené. Většina současných obývacích stěn splní i ty nejnáročnější požadavky. Přestavte si takovou idylku večer, u praskajícího krbu, na pohodlné sedací soupravě, kterou lemuje příjemný obývací nábytek.